Anasayfa / Genel / Bodrum otellerinde yoğunluk arttı!

Bodrum otellerinde yoğunluk arttı!

Son zamanların en kalabalık dönemi yaşanan Bodrum’da, bayram talili öncesinde doluluk oranı yüzde 100’lere ulaşırken, sahillerde adım atacak yer kalmadı.

Bodrum’un şehir merkezi ile Kumbahçe, Gümbet ve Paşatarlası mahallelerindeki otel ve pansiyonlarda yer bulmak güçleşti. Gümbet plajında adım atacak yer kalmazken, karada yer kalmayınca, beach club ve otel yöneticilerinin denizin içine masa sandalye ve şezlong koyarak konuklarını serinletme yolunu seçtikleri görüldü.

Birçok tatilci su sporları yaparken 40 derece hava ve 21 derece deniz suyundan çıkan tatilciler serinlemek için Beach Club’taki köpük banyosuna koştu, yabancı ve Türkçe pop şarkılarla köpüğün içinde dans etti, eğlendi.

Kurban bayramına sayılı günler kalmışken otel fırsatlarını incelemenin tam zamanı, bu bayram tatilinizi Bodrum’da geçirin.

KAYMAKAM: DEPREMLER ETKİLEMEDİ

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz yaptığı açıklama, turistik tesislerdeki doluluk oranının %100’le ulaştığını belirterek, “Turizmcilerle görüşüyorum aldığımız bilgiler çok olumlu, yüzlerce deprem ve bazılarının deprem çığırtkanlığına rağmen Bodrum yine tatil için tercih edilen merkezlerimizin başında geliyor. Kimse tedirgin olmasın, gelsin tatilini yapsın. Onca depremin ardından ne tesislerimizde ne evlerimizde ciddi bir sorun yok” dedi.

Bir yorum

  1. Bodrumda deprem olur biz tatile gidiyoruz. Bizim millete tatil de başka bir şey deme. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir