Holiday Inn Yeni Otelini Açtı

Troyka Turizm ve Otelcilik ve İnşaat A.Ş. tarafından işletilen “Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay” açıldı. Yeni 5 yıldızlı otelini hizmeye sokan Holiday Inn, bölgede 100 kişilik istihdam sağlamış oldu.

20 Ekim Cuma günü gerçekleşen açılışa, Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır ve turizm ve iş dünyasından pek çok önemli isim katıldı. InterContinental Hotels Group’un alt markası olan Holiday Inn, konum ve hizmet anlayışı ile bölgeye hareketlilik ve yeni bir istihdam alanı açacak. Holiday Inn İstanbul Tuzla Bay Genel Müdürü Murat Yetişgen, 290 misafirin rahatça konaklayabileceği 140 oda ile bölgeye farklılık katmayı hedeflediklerini belirtti. Açılış öncesi konuşma yapan Troyka Turizm ve Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Emin Akbaşoğlu da, “Bu otelin yapım aşamasında işçilerden mimarlara kadar peç çok kişinin emeği geçti. Hepsi büyük özveri ile çalıştı. Huzurlarınızda onlara emekleri için şükranlarımı iletiyorum. Ayrıca bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız, buralara kadar geldiğiniz için de sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Otelin açılışını yaoan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ise otelin adında Tuzla yazmasına rağmen,i otelin Pendik sınırlarında olduğunu belirtti. Bu nedenle Pendik adına, ilçe sınırları içinde böyle güzel bir otel açılmmış olmasından memnuniyetlerini iletti. Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal ile açılışı yapan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, otelin bölgeye hayırlı olmasını diledi, bol kazanç temennisinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir