Park Inn by Radisson İstanbul Ataşehir’de Açıldı

Carlson Rezidor Hotel Group, renkli ve dinamik markası Park Inn by Radisson’la 6. otelini İstanbul Ataşehir’de açtı.
İstanbul otellerine bir yenisini daha ekledi. Carlson Rezidor Hotel Group bünyesinde yer alan Park Inn by Radisson markası İstanbul Ataşehir’de açıldı. Bünyesinde 24 otel ve 4 bin 600 odadan oluşan portföy barındıran Carlson Rezidor Hotel Group’un renkli ve dinamik otel markası Park Inn by Radisson olarak biliniyor.
Carlson Rezidor Hotel Group Orta Doğu, Türkiye & Afrika Kıdemli Bölge Başkan Yardımcısı Tim Cordon, açılan yeni otelle ilgili olarak “Renkli Park Inn by Radisson markamızın en yeni üyesi olan Park Inn by Radisson İstanbul Ataşehir’i açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Türkiye için gelişme stratejimizi uygulamaya devam ediyor, lüks otel markamız olan Radisson Blu ile kendi segmentinde lider olduğu İstanbul’da büyümeye devam ediyoruz. Portföyümüzdeki Park Inn by Radisson markası orta ölçekli seyahat edenler için sade ve katma değerli seçenek isteyen seyahatseverler için özel olarak tasarlandı.” şeklinde konuştu. Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir’in Genel Müdürü, Mustafa Gültekin ise “İstanbul’un yeni ve gelişen semti Ataşehir’e Park Inn by Radisson’un renkli konseptini getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Otel, ideal bir konum sunarken şehir merkezine, havaalanına ve hareketli olan ticaret bölgesine yakın konumuyla ideal bir konaklama sunuyor. Tutkulu ekibimiz, misafirlerimize mutluluk garantisi ile renkli bir konaklama deneyimi sunmak için büyük bir heyecan duyuyor.” ifadesini kullandı.

Park Inn by Radisson Ataşehir
İstanbul Anadolu yakasının gelişen semti Ataşehir’de yer alan otel, şehir merkezi ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına yakın. İş merkezlerine yakın bir konumda yer alan Ataşehir’de açılan otel, Istanbul Uluslarası Finans Merkezinin (IFFC) de yakınında konumlanmış.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir