Anasayfa / Genel / Skal International İstanbul Kulübü, Yaza Veda Etti!

Skal International İstanbul Kulübü, Yaza Veda Etti!

Skal International İstanbul Kulübü, yaza vedasını Dünya Turizm Günü’nü düzenlediği partiyle yaptı.

Skal International İstanbul Kulübü, Dünya Turizm Günü’nde üye ve eşlerin katılımıyla Yaza Veda Partisi  düzenledi. Seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını  bir çatı altında toplayan tek uluslararası organizasyon olan Skal International, 82 yıllık bir geçmişe sahip. Skal International İstanbul Kulübü,  aynı zamanda dünyanın en köklü sivil toplum kuruluşları arasında yer alıyor.

Skal International İstanbul Kulübü, 80 ülkede yer alan geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skal International’a bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Skal International İstanbul Kulübü, 245 üyesi ve hayata geçirmiş olduğu projelerle dünyanın en büyük Skal kulübü konumunda bulunuyor. Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyelerinin ve eşlerinin iştirakiyle düzenlenen  Dünya Turizm Günü ve Yaza Veda kutlaması geniş katılımla gerçekleşti.

245 Üyeye Sahip, En Büyük Skal Kulubü!

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un ev sahipliğinde yapılan etkinliğe; Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Can Arınel, Selma Tatar ve Özen Kırant Yozcu  katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Bahar Birinci, “2017-2018 sezonunun ilk buluşmasında tekrar bir arada olmaktan mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Skal International İstanbul Kulübü olarak Türkiye’ye ve turizme katkıda bulunmaya, ülkemizin bu konuda gelişmesi için elbirliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu vesileyle hepinizin turizm gününü kutlarım. Ayrıca bu güzel günde, bu güzel mekanda, yaklaşan kış mevsimine merhaba demeden, geride bıraktığımız yaza da hep beraber veda edelim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir