Thomas Cook 11 Yeni Otel Açıyor

İngiliz Tur Operatörü Thomas Cook, farklı bölgelerde 11 yeni otel açıyor. Açıklanan bölgeler arasında Türkiye’nin olmadığı görüldü.
Otel kategorisinde 4 ana markası bulunan Thomas Cookk, Sentido, Sunprime, SunConnect ve Smartline markaları ile 11 yeni otelin açılışını yapacağını duyurdu. 2018-19 sezonuna kadar 9 otelin daha açılışını yapacak olan şirket, böylelikle otel sayısını 191’e çıkarmış olacak.

Thomas Cook Group CEO’su Peter Fankhauser, ”Açılacağını duyurduğumuz 11 yeni otel, müşterilerin tercihlerine ve bütçelerine göre ürün geliştirmeye olan bağlılığımızın açık bir ifadesi. Müşterilerimiz için yeni destinasyonlar açmaya ve 2018 sezonunda popüler destinasyonlarda bize daha büyük esneklik kazandıran oteller sunmaya devam ediyoruz.” dedi. Gelecek yıl yeni açılacak oteller ve otellerin bulunduğu bölgeler ise, 140 modern oda ile, İspanya’da Sentido Benalmadena, 204 odası ile İspanya Sentido Playanatural, 120 odası ile İtalya Sentido Orosei. 2018’de açılacak Sunprime Otelleri ise 98 odası ile Yunanistan Sunprime Pearl Beach olarak belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir