Vadistanbul’a 5 yıldızlı Otel

İstanbul Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul’un bünyesinde bulunan 5 yıldızlı otelin hangi marka çatısı altında açılacağına karar verildi. Vadistanbul’un içinde yer alacak 5 yıldızlı otel Marriott Hotels markası ile hizmete açılmasına karar verildi. Otelin hizmete açılması için hazırlıklara başlandı, ön hazırlık tamamlandı.

Vadistanbul, Artaş İnşaat, Invest İnşaat ve Evyap ortaklığıyla Ayazağa’da inşa edildi. 424 bin metrekare alan üzerinde yükselen ve İstanbul’un Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi merkezlerinin alternatifi olarak geliştirdi. AVM’si, ofisleri ve konutlarıyla gündüz nüfusu 40 bin kişiyi bulan yeni bir şehir merkezi niteliğinde olan Vadistanbul, şimdi de içindeki 5 yıldızlı otelin hazırlık aşamalarını tamamladı. Marriott Hotels olarak hizmete girecek otelin 251 oda, balo ve toplantı salonlarının yer aldığı 29 Ekim 2018’de hizmete girmesi planlanıyor.

Marriott International Türkiye Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan, Türkiye’nini geleceğine güvendiklerini ve bu nedenle de büyümelerini sürdüreceklerini söyledi. 90 yılı aşkın tecrübeye sahip otelin, bölgenin en yeni ve en modern tasarıma sahip oteli olarak öne çıkması bekleniyor. Demircan, “Bu heyecan verici projede Marriott Hotels and Resorts markamızın yeni yüzünü yansıtabilmek için sabırsızlanıyoruz” ifadesini kullandı. Proje dahilinde Türkiye’nin ilk havarayı da kuruldu. Projede yer alan AVM ve Seyrantepe metrosu arasında havaray hizmete geçecek. Vadistanbul, yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanması TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkanının olması dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir